Після дослідження американського лікаря Е.Девідсона про погані наслідки застосування не гігієнічного металевого посуду серед учнів школярів – вийшла стаття юриста Х'ю Мура, який порушив питання використання посуду залізничними інженерами. Ці дві публікації набули широкого резонансу в суспільстві і тим самим підштовхнули юриста Х'ю Мура почати рух проти використання металевих кухлів.
У 1910 році Л. Леуллен, підприємець, запатентував перший одноразовий кухоль, трохи вдосконаливши кухоль самого Х'ю Мура - картон, згорнутий у конус. Разом вони згодом заснували компанію "Компанія індивідуальної чашки для пиття", яка здобула успіх і стрімко розвивалася завдяки вигаданому одноразовим пластиковим стаканчикам. Окрім самих одноразових склянок юрист та підприємець також вигадали автомати, в яких продавалися одноразові стаканчики. Автомати розташовувалися у громадських місцях та на залізничних станціях. Після появи на ринку одноразових стаканчиків настав час і одноразовим тарілкам, ножам, вилкам тощо.
Коли в минулому столітті в Америці почав активно зростати і розвиватися ресторанний бізнес - одноразовий посуд тісно увійшов у побут - в одноразових тарілках продавалися різні перші та другі страви, у пластикових склянках - напої, в окремих упаковках продавали гамбургери та бутерброди.
І на сьогоднішній день у світі та в Україні у всіх сферах харчування, ресторан громадського харчування, кейтеринг, виїзне бенкет – одноразовий посуд використовується скрізь!
Матеріал, з якого спочатку робили одноразовий посуд – поліпропілен. Також одноразовий посуд стали виробляти і з полістиролу, який має цілу низку переваг: висока міцність, можливість фарбувати пластиковий посуд у різні кольори.
Також в історії є місце для поліетилену, з якого спочатку виготовлялася тара для фасування.
В асортименті “ПП Стеценко” представлена продукція як з полістиролу, так і з інших високоякісних матеріалів. Вся продукція відповідає гігієнічним вимогам безпеки. У нас ви зможете купити пластиковий посуд із доставкою по Україні.
Далі
Далі